Geriausi pasaulio kirpėjai susirinko į Madride vykusius “International Hairdressing Awards”

Geriausi pasaulio kirpėjai susirinko į Madride vykusius “International Hairdressing Awards”

Pirmoji “International Hairdressing Awards’ “ ( liet. Tarptautiniai kirpėjų apdovanojimai) laida buvo tiesiog fantastiška: tūkstantis savo srities profesionalų iš 30-ties pasaulio šalių susitiko viename šauniausių vakarų kirpėjų industrijoje. Pirmasis “International Hairdressing Awards“ renginys neabejotinai buvo sėkmingas. Renginys įvyko Madride – Ifemoje (Ispanija) – š.m. Vasario 3-čiąją 19:30 vietos laiku. Ne tik žavinga apdovanojimų ceremonija, bet ir visas renginys buvo transliuojami gyvai internetu.

Tą vakarą, iš 15-kos finalistų, atvykusių iš viso pasaulio, buvo išrinkti 5-kių kategorijų nugalėtojai: 

“The Best International Men’s Commercial Collection” – (geriausios tarptautinės komercinės vyriškos kolekcijos) apdovanojimas atiteko Džimui Šo iš Jungtinės Karalystės (Jim Shaw/ United Kingdom). Jo kolekcija pavadinta  “Decade” atgaivino ir pritaikė klasikinį stilių šių dienui vyrams. 

Jim Shaw

“The Best International Women’s Commercial Collection” – (geriausios tarptautinės komercinės moteriškos kolekcijos) apdovanojimas atiteko kitam britų kirpėjui Styvenui Smartui (Steven Smart), kuris komisijai pristatė kolekciją pavadinimu “Raw”. 

Steven Smart

“The Best International Avant-Garde Collection” – (geriausios avant-gardinės kolekcijos) kūrėjo titulą laimėjo Silvestras Finoldas (Sylvestre Finold), Prancūzų kilmės plaukų stilistas, gyvenantis Jungtinėje Karalystėje.

Laimėtojų komanda, besirungusi dėl “International Artistic Team of the Year” (Metų tarptautinė kūrybinė komanda) titulo buvo meistrų grupė pasivadinusi “Saco”. Tai britų komanda, kurios lyderis – Ričardas Ašfortas (Richard Ashforth). 

Na ir pagaliau, tarptautiniu metų kirpėju “International Hairdresser of the Year” tapo Andželo Seminara (Angelo Seminara), Italų kilmės kirpėjas gyvenantis Jungtinėje Karalystėje.  

Kategorijų laimėtojai

Kandidatai buvo atrinkti žiuri, kurią sudarė įžymus kirpėjai: Trevoras Sorbis (Trevor Sorbie), Tomis Rizo (Tony Rizzo),Antonis Maskolo (Anthony Mascolo),Klausas Piteris Oks (Klaus Peter Ochs)ir Karlas Bay (Carlo Bay).

Žymus Ispanų kirpėjas Juis Jongueras (Lluís Llongueras)buvo pagerbtas kaip metų legenda kirpėjų pasaulyje ir apdovanotas “International Hair Legend 2019” prizu. Jis pirmasis kirpėjas apdovanotas tokiu garbingu vardu, kaip nusipelnęs savo profesijos meistras, kaip etalonas šios srities profesionalams visame pasaulyje, kaip medijos ikona, kuri peržengė Ispanijos ribas. 

Lluis Llongueras

Nuostabus vakaras Madride, geriausi meistrai iš viso pasaulio Ispanijos miestą pavertė tikra kirpėjų pasaulio sostine. Violetinio kilimo (kuris kirpėjų pasaulyje prilygsta raudonajam kilimui)vakaras buvo pažymėtas stiliumi, puikiais prizais, profesionalų komandų kurtomis kolekcijomis ir prabangia apdovanojimų ceremonija.