Orofluido Amazonia

Orofluido

Amazonės miškai tai viena iš didžiausių, natūraliais ištekliais turtingų pasaulio vietų: jokia kita ekosistema neturi tokios didelės bio-įvairovės.

Remiantis tenykščių Amazonės regiono gyventojų senovės tradicijomis, OROFLUIDO AMAZONIATM ieškojo prabangių augalų ir vaisių, kurie buvo naudojami per amžius.

OrofluidoTM sujungė nuo seno Amazonės regione vertinamus ingridientus, kad jų jėga ir energija prasiskverbtų į Jūsų plaukus, suteiktų žvilgesio, atstatytų ir suteiktų natūralios apimties.

MURUMURU SVIESTAS – šis natūralus Astrocaryum murumuru palmių ekstraktas maitina, atstato ir drėkina plaukų skaidulas. Turtingas riebiosiomis rūgštimis, švelnina plaukų kutikules ir suteikia plaukams tūrio bei apimties.

 

SACHA INCHI ALIEJUS – Aliejus išgautas iš Plukenetia volubilis sėklų sudėtyje turi aukšto lygio būtinųjų riebiųjų rūgščių ir padeda atkurti ir apgaubti plaukų kutikules, kad šie taptų švelnesni ir minkštesni bei atsparesni pažeidimams.

 

ACAI UOGŲ EKSTRAKTAS – Sodrių Euterpe oleracea palmių uogų ekstraktas aprūpina antioksidantų gausa, kurie yra būtini, siekiant sveikai atrodančių ir gražių plaukų.

 

KERATINAS – Šis baltymas prasiskverbia pro plaukų skaidulas ir atstato juos iš vidaus, suteikia žvilgesio, minkštumo. Plaukai atrodo sveiki.

PRODUKTAI