Orofluido Asia

Orofluido

OROFLUIDO ASIA šiandienos moteriai atskleidžia senąsias Azijos ir tolimųjų rytų tradicijas, padedančias atkurti plaukų grožį ir prabangą.

 

GROŽIS PAGAL ZEN: ideali pusiausvyra, harmonija, disciplina ir kontrolė.

 

Rytų kultūroje grožis, tai ne tik išorinė išvaizda, čia kalbama ir apie vidinę gerovę. ZEN filosofija glaudžiai susijusi su balansu, pusiausvyra tarp to, kas matoma ir kas ne. Didžiausias ZEN siekis yra atrasti idealią harmoniją tarp kūno, minčių ir sielos.

Filosofija, plačiai paplitusi tokiose šalyse kaip Japonija, įkvėpė naująjį OROFLUIDO ASIA grožio ritualą. Taigi, siekiama ne tik šių dienų moterims atskleisti tolimųjų rytų senovės grožio tradicijas, bet ir užfiksuoti jų grožio idėjos dvasią.

 

OROFLUIDO ASIA ne tik suteikia plaukams išorinio blizgesio ir puikią priežiūrą, bet taip pat, suteikia malonių pojūčių rūpinantis plaukais, dėka subtiliai parinktų aromatų.

OROFLUIDO ASIA buvo sukurta pasitelkiant pačias vertingiausias tolimuosiuose rytuose atrastas sudedamiąsias dalis:

 

TSUBAKI ALIEJUS (Kamelijų aliejus) – AZIJOS LOBIS Tsubaki aliejus, išgautas iš Japoninių kamelijų, augančių Japonijos pietuose. Šis aliejus turi apsauginių, drėkinančių, atstatančių ir kovojančių su senėjimu, savybių. Jis padeda susigrąžinti prarastą žvilgesį, elastingumą tuo pačiu padeda suvaldyti plaukus, suteikdamas jiems švelnumo ir paslankumo.

 

BAMBUKŲ EKSTRAKTAS – ypatingas atsparumas ir elastingumas. Bambukas natūraliai kilęs iš Azijos. Jis yra nepaprastai tvirtas ir lankstus, dėl natūraliai jame esančio kvarco. Bambukų ekstraktas švelnina plaukus ir didina jų atsparumą žalingam aplinkos poveikiui. Jis taip pat didina plaukų elastingumą, savybę išlaikyti drėgmę, turi antioksidacinių savybių.

 

RYŽIŲ ALIEJUS – maitinimas ir švelnumas. Išgautas iš plonos, bet tvirtos membranos, kuri gaubia ir saugo ryžio sėklos branduolį, šis aliejus akimirksniu suteikia plaukams natūralaus grožio, dėka savo antioksidacinių savybių ir vitaminų E bei B gausos. Ryžių aliejus neleidžia skilinėti plaukų galiukams, stiprina ir maitina plaukų fibrą, suteikia spindesio.

PRODUKTAI