Orofluido Original

Orofluido

Orofluido ORIGINAL – produktų linija skirta puoselėti Jūsų plaukų grožį.

 

Kartu su OROFLUIDO atsiradimu, grožio industrija patyrė tikrą revoliuciją dėl pastarojo inovatyvios formulės, kurios dėka buvo sujungti net trys natūralūs aliejai (argano, viksvuolės, linų sėmenų) ir atgaivinta filosofija, siekianti senovės tradicijas iš viduržemio regiono kultūros.

ARGANO ALIEJUS – išgaunamas iš Argania Spinoza vaisių, aliejus turi daug vitamino E ir būtinųjų sočiųjų rūgščių. Turi savybę švelninti plaukus, suteikia jiems lengvumo ir švelnumo pojūtį. Dar Maroko berberų moterys atrado, kad argano aliejus ne tik švelnina plaukus, tačiau ir juos apsaugo.  Argano aliejus nuo seno vadinamas skystuoju auksu – Orofluido (isp. Oro – auksas).

 

VIKSVUOLIŲ ALIEJUS – švelnus it šilkas. Viksvuolė Egipte auga jau daugiau kaip 4000 metų. Viksvuolių aliejus- Kleopatros, garsėjusios savo grožiu, nuostabių plaukų paslaptis. Viksvuolių aliejus minkština, suteikia purumo bei apsaugo plaukus nuo laisvųjų radikalų.

 

LINŲ SĖMENŲ ALIEJUS – senovės Viduržemio jūros kultūra. Šis aliejus sandarina plaukų kutikules, sulygina žvynelius, plaukai tampa glotnūs ir geba atspindėti šviesą, todėl atrodo sveiki ir blizgantys.

PRODUKTAI